Hakkımızda

 

Sağlık sektöründe hizmet veren Bahtı Şifa sağlıklı bir yaşam için sizlere en ideal sağlık hizmetlerini sunuyoruz. Steril ve hijyenik koşullarda tüm işlem ve uygulamalarımızı uzman doktorlarımız ve deneyimli sağlık personellerimizle sunuyoruz. Yıllardır verdiğimiz sağlık hizmetleri ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bir sağlık merkezi olarak sizlerin huzurundayız. Her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şekilde sağlık alanındaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları bilimsel veriler ışığında yakından takip ederek sizlere yenilikçi sağlık hizmetleri vermekteyiz.

 

Düzce Akçaova sağlık sektöründe faaliyet gösterdiğimiz bölgede hizmetlerimizle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Bize müracaat eden danışanlarımız için en uygun tedavi ve sağlık uygulamaları vermekteyiz. Sağlık merkezimizde; tıbbi kupa uygulaması, cerrahi işlemler, özel doktor muayenesi ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunuyoruz. Sağlıklı yaşam merkezi olarak daha pek çok sağlık hizmeti ile sizlerin huzurundayız.

 

Sağlığınız ve hastalıklarınız için doğru bir adrese danışmak isterseniz bize müracaat etmeniz yeterlidir. Sağlık ekibimiz ve tam donanımlı sağlık merkezimiz ile sizlerin huzurundayız. Bizim için önemli olan sizlere sağlıklı ve hastalıklardan arınmış bir yaşam için katkı sağlamaktır. Bu katkıyı uzmanlık alanımızdan aldığımız birikim ve tecrübe ile destekleyerek daha nitelikli hale getirmekteyiz. Danışanlarımız için sağlık merkezi olarak en iyi seçim olarak hizmetinizdeyiz.

 

Öne Çıkarılanlar

Akçakoca Spor Masajı

Spor masajı sportif etkinliklerin öncesinde ve sonrasında uygulanan bir masaj &cced

Akçakoca Sülük Tedavisi

Sülükle tedavi anlamına gelen Hirudoterapi, antik çağlardan beri hekiml

Akçakoca Klasik Masaj

Klasik masaj yaptırmak istiyorsunuz fakat bu masaj türünün tam olarak ne

Akçakoca Manuel Terapi

Manuel terapi herhangi bir cihaz kullanmaksızın sadece fizyoterapistin elleriyle uygulad

Yorumlar